درباره ما

تخصص ما اعتبار ماست

درباره موتورخانه : شرکت تعمیر و نگهداری تاسیسات حرارتی، برودتی و الکتریکی و استخر (سونا) و تاسیسات جانبی به صورت تمام وقت در خدمت شما است. این شرکت باسابقه در امور اجرایی تاسیسات ساختمانی و تعمیر و نگهداری تاسیسات حرارتی، برودتی و الکتریکی فعال است.

کیفیت تاسیسات هر ساختمانی، نسبت مستقیمی با آسایش و آرامش ساکنین آن دارد. همچنین بخش عمده ای از سرمایه اولیه ساخت ساختمان را به خود اختصاص میدهد. خدمات “پشتیبانی و نگهداری از تاسیسات ساختمان” اولا حفظ آسایش ساکنین ساختمان را تضمین می‌نماید. خدمات نگهداری و پشتیبانی ما، ارایه سرویس پشتیبانی و بازدید های منظم از تاسیسات ساختمان های طرف قرارداد است.

با توجه به وضعیت فعلی تاسیسات ساختمان ها و برج های مسکونی اداری، هتل ها، تعمیر و به ویژه نگهداری این تاسیسات مانند موتورخانه، شامل: دیگ آبگرم، بویلر، مخزن آبگرم مصرفی، سختی گیر مشعل و همچنین تاسیسات برودتی شامل چیلرهای جذبی، چیلرهای تراکمی، اسپیلت،‌و یا تاسیسات روشنایی و استخر، ما را بر آن داشت که خدمات ویژه ای را با قیمتی مناسب در تهران و شهرستان ها، بر اساس استاندارهای بین المللی ارائه نماییم.

شرکت محافظان تاسیسات ماکان گستر با استقرار در تهران و با دارا بودن  نیروهای متخصص و با تجربه که دارای  تحصیلات دانشگاهی در زمینه مکانیک سیالات، تاسیسات ساختمانی، برق صنعتی و عمران از دانشگاه های معتبر کشور نظیر صنعتی شریف، خواجه نصیر، علم صنعت، می باشند، این شرکت را تاسیس نموده اند.

این شرکت با دارا بودن سابقه فعالیت در زمینه نیروگاهی و اجرا پروژه های مختلف در زمینه کاهش آلایندگی در برخی از نیروگاه های بخار و دریافت جوایز مختلف نظیر خوارزمی، به منظور طرح و اجرا آن در نیروگاه های بخار مطرح گردیده است. با توجه به سابقه و فعالیت های گسترده شرکت محافظان تاسیسات ماکان گستر در زمینه تاسیسات حرارتی و برودتی و مشکلات عمده در زمینه تعمیر و نگهداری برج ها و هتل ها و عدم وجود شرکت هایی مناسب، دارای تعهد و مسولیت و تخصص، باعث شد که در این حوزه فعالیت خود را آغاز کنیم و با تیمی مجرب و متخصص و با تجربه کارهای اجرایی تاسیسات، با دریافت کمترین هزینه نسبت به سایر شرکت ها با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم.

عدم توجه به مساله مهم تعمیر و نگهداری صحیح از تاسیسات گران قیمت ساختمان‌ها، علاوه بر از کار افتادن ناگهانی آنها در زمان‌های پیک مصرف، باعث به وجود آمدن هزینه های سنگینی نیز می شود. این هزینه ها اغلب به دلیل عدم رعایت استانداردها در هنگام انتخاب قطعات و تجهیزات، نصب  غیر اصولی و عدم توجه به استاندارد ها  به ويژه نگهداری بوجود می آید. این هزینه های سالانه که طی چند سال به هزینه های بسیار سنگینی تبدیل می شوند باعث مصرف بیش از استاندارد سوخت شده و هزینه های جاری ساختمان را بشدت افزایش می دهند.

سایت Motorkhane.com تحت نظر  شرکت با سابقه محافظان تاسیسات ماکان گستر ارائه کننده خدمات تاسیساتی به بیش از صدها ساختمان در کشور می باشد و در زمینه های تعمیر و نگهداری موتورخانه، دیگ مولد آب گرم، چیلر جذبی، چیلر تراکمی ، اسپیلت ، کولر گازی ،روشنایی ، تعویض دیگ آبگرم، اسید شویی مخزن، اسید شویی مخزن کویل دار، اسید شویی مبدل حرارتی، نصب دیگ چدنی، لوله کشی، عایق کاری استاندارد و همچنین فعالیت در حوزه تاسیسات برودتی و تعمیرات انواع چیلر، اسپیلت و سیستم های حرارت و برودت مرکزی فعال می باشد.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

982122800824

989127274183

989380030068

مشتریان می گویند